Święta Pomysł na prezent na walentynki dla dziewczyny

Pomysł na prezent na walentynki dla dziewczyny

-

Walentynki dla pań są nieco ważniejszym świętem niż dla panów, wśród których znajdziemy niejednego zagorzałego przeciwnika. Każda kobieta oczekuje, że jej partner będzie pamiętał o niej w tym dniu i obdaruje ją choćby symbolicznym prezentem. Oczywiście nie oznacza to, że panie zadowolą się byle czym. Najważniejsze jest to, aby prezent był kupowany z myślą o niej.

Idealne Walentynki powinny być subtelne, romantyczne i zaskakujące. Kwiaty z tajemniczym bilecikiem dostarczone przez posłańca do pracy stanowią doskonały pomysł. Dzięki takiej oprawie nawet najgorszy dzień od razu przyoblecze różowe barwy. Wyprawa do kina jest klasycznym, ale wciąż doskonałym pomysłem. Pozwólmy damie naszego serca wybrać film, nawet, jeśli to będzie okrutnie romantyczna komedia. Chodzi przecież o budowanie nastroju, nie zaś o ucztę kinomana.

Romantyczna kolacja przy świecach to nieśmiertelny sposób na zdobycie kobiecego serca. Subtelna muzyka, smaczny posiłek, doskonałe wino stworzą wyjątkowy nastrój i świetny wstęp do intymnego tete-a-tete. Jeśli planujemy zaręczymy warto wykorzystać dzień św. Walentego, z pewnością nie będzie bardziej nastrojowego dnia w całym roku.

Bardzo ważny jest element zaskoczenia. Jeśli mamy możliwość możemy wcześniej zaplanować weekendowy wyjazd lub po prostu porwać naszą partnerkę na kilka dni w romantyczny zakątek świata. Oczywiście taka wyprawa nie dość, że wymaga znacznych nakładów finansowych to musi także być doskonale przemyślana – każdy mężczyzna powinien pamiętać o tym, że statystyczna kobieta bez odpowiedniej odzieży, obuwia, kosmetyków i akcesoriów nie będzie w stanie rozkoszować się spontanicznością i romantycznym nastrojem sytuacji.

Uwaga!

Jeszcze raz podkreślamy, że w tym dniu liczy się tak naprawdę pamięć i intencje. Czekoladki, róża, czy walentynkowy drobiazg i romantyczny spacer z pewnością będą przyjęte z ogromnym entuzjazmem.

Jaki był najlepszy prezent jaki zrobiliście na Walentynki swojej ukochanej lub ukochanemu? Podzielcie się pomysłami!

Katarzyna Matczuk

Katarzyna Marczuk - ukończyła studia na kierunku filologia polska. Byłą redaktorem naczelnym portalu kraj24.pl, współpracowała z wieloma czasopismami i wydawnictwami o tematyce lifestylowej, m.in z portalem Seniorzy.pl. Od wielu lat tworzy teksty o charakterze poradnikowym, związane z urodą, stylizacją i innymi dziedzinami życia. Obecnie pracuje jako copywriter.

 

Nasz specjalista o sobie:

Jestem typową kobietą, która uwielbia zakupy, komedie romantyczne i spotkania z przyjaciółmi. Poza babskimi rozrywkami pasjonują mnie sztuki walki, piłka nożna i jazda na rolkach.

Z wykształcenia jestem polonistką, z zawodu copywriterem. Lubię dokształcać się, zdobywać nowe doświadczenia w różnych dziedzinach. Nieokiełznana ciekawość świata skłoniła mnie do ukończenia kursu wirażu i stylizacji, dzięki czemu nauczyłam się jak podkreślić swoja urodę i zadbać o zdrową skórę.

Lubię wiedzieć, co jeść, aby czuć się dobrze i zachować świetną sylwetkę. Niewiele osób o tym wie, ale czasami zamieniam się w prawdziwą kurę domową i gotuję pyszne obiady dla całej rodziny. Wówczas trzymam się jednej zasady: gotuj smacznie i zdrowo!

Uprawiam sport, który pozwala utrzymać moje ciało w doskonałej kondycji. Bez niej nie mogłabym dotrzymać kroku moim rozbrykanym bliźniakom. Ala i Olek mają już cztery lata i każdego dnia zaskakują mnie swoją przenikliwością, wyrazistością charakterów i pasją poznawania otaczającego ich świata. Kiedy opiekujesz się dziećmi po pewnym czasie stajesz się encyklopedią medycyny naturalnej i ludowej, tak też jest w moim przypadku.

Zdrowie i uroda to tematy bliskie każdej kobiecie. Jako początkująca wizażystka i konsultantka znanej firmy dystrybuującej kosmetyki, szczególnie wnikliwie śledzę nie tylko nowe techniki makijażu, lecz także skuteczne sposoby pielęgnacji ciała, oraz trendy panujące w kosmetologii. Często testuję nowe kosmetyki poznając ich dobre i złe strony. Potrafię wyciągać wnioski i chętnie dzielę się swoimi uwagami. Na mojej ocenie często polegają przyjaciółki, których jeszcze nigdy nie zawiodłam swoimi radami.

Kocham życie i wyzwania, jakie ono kryje w sobie. Wierzę, że przeznaczenie spoczywa w naszych rękach i w największym stopniu zależy ono od naszego samopoczucia. To jak się czujesz i co myślisz, wpływa na to, jak żyjesz. Piszę o tym, co mnie fascynuje, porusza, interesuje. Pisanie to największa z moich pasji!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Szkoła rodzenia – czy warto chodzić?

Pary, które pierwszy raz zostaną rodzicami, na długo przed porodem przygotowują się do wielkiego wydarzenia. Zbierają fachową literaturę, zaczytują się w licznych na rynku czasopismach tematycznych, zasięgają porad innych rodziców. Szczególnie dla takich poszukujących rodziców tworzone są szkoły rodzenia.

Waporyzacja maksimum korzyści „w chmurze”

Osoby, które wcześniej nie miały styczności z waporyzacją, przeważnie...

Zobacz też

Rozmowa kwalifikacyjna na stanowisko kierownicze – wymagania

Zatrudnienie dobrego managera ma kluczowe znaczenie dla funkcjonowania całego przedsiębiorstwa, gdyż to właśnie on zarządza zespołem pracowników i jest odpowiedzialny za wyniki ich pracy. Podczas rekrutacji na stanowisko kierownicze równie ważne jak odpowiedzi są pytania które zadaje kandydat na managera. Osoba odpowiadająca za rekrutację managera powinna jeszcze przed rozpoczęciem rozmów rekrutacyjnych stworzyć profil idealnego kandydata co znacznie ułatwi jej selekcję zgłoszonych osób.

Wybieramy wannę do domu

Kto z nas nie lubi długich, relaksujących kąpieli? Wanna to jeden z najważniejszych łazienkowych (choć nie tylko) elementów. Oferta...

Ginekomastia – gdzie szukać pomocy

Zaburzenia hormonalne pojawiają się w populacji dość często. Niektóre z nich mogą być bardzo poważne dla naszego zdrowia, inne...

Może Cię zainteresuje: