Święta Jaki prezent na Dzień Mężczyzny?

Jaki prezent na Dzień Mężczyzny?

-

Niektórym facetom największą frajdę sprawi upominek z wizerunkiem swojej ukochanej. Aby nie podarować mu sztampowego zdjęcia w ramce, połącz przyjemne z pożytecznym. Możesz podarować mu koszulkę czy poduszkę ze swoją podobizną. Albo umieścić swoje zdjęcie na pokrowcu na telefon.

Miej jednak na uwadze, że większość mężczyzn lubi bardziej praktyczne prezenty. Jeśli Twój chłopak spędza długie godziny przed komputerem, podaruj mu podgrzewacz zasilany z USB. Dzięki niemu Twój partner w czasie pracy będzie mógł popijać ciepłą kawę.

Trafnymi upominkami okażą się także te, które pozwolą mu się zrelaksować w wolnym czasie. Doskonałym prezentem jest zatem tarcza z lotkami na magnes.

Jeśli Twój chłopak jest smakoszem herbaty, podaruj mu zestaw do Yerba Mate. Jeśli lubi rozkoszować się smakiem owocowego tytoniu, sprezentuj mu sziszę. Jeśli wieczorem lubi napić się schłodzonego piwa, zaskocz go gadającym otwieraczem, który liczy ilość otwieranych butelek.

W przypadku mężczyzn mających zamiłowanie do sportów ekstremalnych oraz aktywnej formy spędzania wolnego czasu, z pewnością sprawdzi się wykupiony lot szybowcem, jazda quadem, dzień na strzelnicy czy przejażdżka samochodem terenowym.

Jeśli uważasz, że sprezentowanie zegarka, portfela, krawata czy spinek do koszuli jest przestarzałe i niemodne – mylisz się. Są to bardzo praktyczne prezenty, z których mężczyzna będzie zadowolony. Nie odłoży ich na półkę jak – nawet najpiękniejszą – figurkę, ale będzie z nich korzystał.

Prezentem, który zawsze ucieszy mężczyznę, są także dobre perfumy. Aby nie popełnić błędu w doborze zapachu, podpytaj chłopaka czy chciałby mieć konkretne perfumy. Łatwiej je wybrać, jeśli łączy Cię z mężczyzną bliższa relacja i jesteś w stanie dopasować zapach do jego stylu i sposobu życia.

Ciekawym, a zarazem przydatnym gadżetem będzie także podstawka pod laptopa czy lampka zasilana za pośrednictwem USB.

Pamiętaj, że każdy mężczyzna jest w głębi duszy małym chłopcem, dlatego nawet miniaturowy samochodzik będzie dla niego miłą niespodzianką.

Jakie jeszcze pomysły na prezent na Dzień Mężczyzny macie? Podajcie nam je w komentarzu.

Joanna Nieć

Joanna Nieć – kulturoznawca i menager kultury. Dziennikarskie kroki stawiała w kilku redakcjach. Zaczynała w miesięczniku studenckim, potem weszła z piórem do krakowskiej prasy. Współpracowała także z lokalną telewizją internetową. Opisywała, relacjonowała, komentowała. Zawsze stawia na rzetelność komunikatu i jednoczesne przekazanie go z polotem. Laszka sądecka od kilku lat związana z Krakowem.

Nasz specjalista pisze o sobie:

Dotychczasowa edukacyjna i zawodowa ścieżka pokazała mi, że pisanie sprawia mi największą frajdę. Pisałam o krakowskich wydarzeniach codziennych, mam na swoim koncie kilka felietonów i wywiadów. Najbardziej cieszyło mnie pisanie o kulturalnych imprezach w Krakowie.

Podpatrywanie studenckiego życia i uczestniczenie w nim pozwoliło mi wychwycić kilka smaczków z imprezowego życia studenta. Każdą obserwację pointowałam w głowie odpowiednimi wnioskami i rozwiązaniami, czego wyrazem są moje porady na Spec.pl. Okazało się, że imprezowanie ma swoje zagwozdki, na które trzeba znaleźć patent.

W swoich poradach staram się podpowiedzieć, jak w danej sytuacji należy się zachować – żeby zabłysnąć, lub się nie zachowywać – żeby nie zbłaźnić się. Podaję na tacy propozycje imprezowego menu oraz sposoby zorganizowania domówki czy parapetówki. Sprawy z pozoru proste. Z pozoru, bo zazwyczaj okazuje się, że rzeczy proste są najbardziej skomplikowane.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Sałatka z kalarepą – przepis

Kalarepa najprawdopodobniej była uprawiana w Europie już w VIII wieku, natomiast spopularyzowała się w wieku XVIII. Jest bogata w sód, potas, magnez, wapń, mangan, żelazo, miedź, fosfor, chlor, jod, karoteny, witaminy: B1, B2, B3, B5, B6, C, kwas szczawiowy. Jeśli chodzi o zawartość witaminy C, to kalarepka porównywalna jest z owocami cytrusowymi. Jest też bezpieczna pod względem alergologicznym, lekarze twierdzą, że nie uczula, dlatego może być z powodzeniem wykorzystywana w żywieniu małych dzieci i niemowląt.

Jak używać karty kredytowej?

Największa pułapka karty kredytowej jest równocześnie jej największym dobrodziejstwem. Dobrowolne regulowanie zadłużenia może doprowadzić do nadmiernego zadłużenia, ale przy umiejętnym korzystaniu pozwala na zwiększenie domowego budżetu bardzo niewielkim kosztem.

Zobacz też

Dyskryminacja w pracy

Dyskryminacja jest zjawiskiem, które masowo występuje w firmach XXI wieku. Pomimo tego, że postulaty równego traktowania kobiet i mężczyzn w miejscu pracy są stale wysuwane, nie są wcielane w życie. Z czym związane jest zjawisko dyskryminacji kobiet na rynku pracy? W czym się wyraża?

Wybieramy wannę do domu

Kto z nas nie lubi długich, relaksujących kąpieli? Wanna to jeden z najważniejszych łazienkowych (choć nie tylko) elementów. Oferta...

Ginekomastia – gdzie szukać pomocy

Zaburzenia hormonalne pojawiają się w populacji dość często. Niektóre z nich mogą być bardzo poważne dla naszego zdrowia, inne...

Może Cię zainteresuje: