Święta Życzenia na Dzień Matki - jak je złożyć?

Życzenia na Dzień Matki – jak je złożyć?

-

W Dzień Matki nie zapomnijmy o kwiatach, bez nich życzenia nie są kompletne. Kwiaty to najlepszy sposób na podziękowanie za wszystko i poprawienie kobiecie nastroju. Sprawę ułatwia pora roku. W maju nie będziemy mieć problemu ze znalezieniem pachnących konwalii czy frezji. Piękny bukiet będziemy mieli także z różnokolorowych tulipanów, a najlepiej kupić mamie jej ulubione kwiaty. Do bukietu możemy dołączyć kartkę z życzeniami. Najlepiej jeśli są to życzenia, które wymyślimy sami, ale jeśli nie mamy akurat weny, możemy skorzystać z kilku gotowych propozycji:

W święto matki wręczam Ci te piękne kwiatki

Kochanej mamie od wszystkich dzieci

Pamiętamy zawsze, nie tylko w Dzień matki, ale dziś dajemy ci bratki

Dużo zdrowia i miłości, dni pełnych radości. Realizacji marzeń i odpoczynku od codziennych obowiązków.

Pamiętajmy jednak, że największą wartość mają życzenia, nawet te najkrótsze, ale szczere i płynące od nas.

Postarajmy się, by w Dzień Matki, zrobić mamie niespodziankę. Jeśli rzadko wysyłamy jej kartkę, kupmy ją, zorganizujmy wszystko tak, by podpisały się na niej wszystkie dzieci i wyślijmy tradycyjna pocztą. Możemy także zamówić kwiaty przez poczte kwiatową albo wysłać telegram czekoladowy. Jest to może nieco droższy sposób złożenia życzeń, ale na pewno zrobimy mamie niespodziankę. Pamietajmy, by zadbać, aby mama otrzymała niespodziankę do rąk własnych.

Świetnym sposobem na złożenie życzeń jest także wręczenie laurki. Dzieci powinny przygotować ją samodzielnie. Mama będzie na pewno zadowolona z takiego prezentu. Do laurki można dołączyć mały bukiecik z fiołków albo ze stokrotek. Jeśli dziecko będzie chciało może nauczyć się także wierszyka. Oto przykładowy wiersz z okazji Dnia Matki.

Wymaluję na laurce czerwone serduszko.

Ptaszka, co ma złote piórka i kwiaty w dzbanuszku.

Żyj mamusiu moja miła, Sto lat albo dłużej.

Bądź szczęśliwa i wesoła, Zdrowie niech ci służy.

Uwaga!

Bez względu na to w jaki sposób będziemy składali życzenia naszym mamom, pamiętajmy, by nie odkładać życzeń na później. Dzień Matki jest raz do roku. Mamy na pewno nam nie wypomną, że o nich zapomnieliśmy, ale będzie im przykro. Przygotowania do ich święta rozpocznijmy więc jak najwcześniej.

A Waszym zdaniem jak najlepiej złożyć Mamie życzenia? Podzielcie się opiniami.

Katarzyna Olchowska

Katarzyna Olchowska - z wykształcenia politolog, dziennikarz z wyboru. Niepoprawna optymistka szukająca niezwykłości w codziennych sprawach. Od 10 lat związana z różnymi stacjami radiowymi. Ma za sobą także współprace z gazetą. Jako reporterka zajmuję się sprawami miasta i zwykłych ludzi. Prywatnie pasjonatka gór, a także fanka czerwonych butów i zielonej herbaty. W serwisie Spec.pl specjalistka od okoliczności, bo żadne okoliczności nie są jej obce.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Idealny makijaż – krok po kroku

W „Sztuce kochania” Owidiusz pisał iż „piękność nie wszystkim jest dana z łaski niebios, z bogów ręki, wiele kobiet musi sztucznie potęgować swoje wdzięki, najpiękniejsza z kobiet gaśnie, jeśli zabiegów nie czyni”. Dlatego tak istotną sprawą jest starannie i dobrze wykonany makijaż. Tylko taki bowiem doda blasku jego posiadaczce.

Zarobki w Bułgarii

W 2014 r. wynagrodzenie minimalne w Bułgarii wynosiło zaledwie 174 euro (brutto). Tym samym Bułgaria zajęła ostatnią pozycję pod względem nominalnej wartości płacy minimalnej w całej Unii Europejskiej. W Polsce w tym samym najniższe obowiązujące wynagrodzenie wynosiło 387 euro (brutto).

Zobacz też

Pojemność silnika a wysokość składki OC

Każdy właściciel samochodu ma obowiązek wykupienia polisy OC najpóźniej w dniu zarejestrowania auta. Na rynku funkcjonuje wiele ofert towarzystw ubezpieczeniowych w zakresie ubezpieczeń samochodów. Oferty te różnią się odpowiedzialnością ubezpieczycieli, jednak najważniejszym kryterium różnicującym, szczególnie branym pod uwagę, jest wysokość składki.

Trybunki konferencyjne dla każdego przedsiębiorcy

Zdarza Ci się organizować lokalne kampanie marketingowe lub różnego rodzaju spotkania, konferencje, czy nawet wystawiać swoich przedstawicieli handlowych na...

Czy warto ozonować mieszkanie? Sprawdź jak wybrać generator ozonu

Czasem nie zdajemy sobie sprawy, jak wiele dodatkowych i wygodnych funkcji oferuje nam nowoczesna technologia. Równie często bagatelizujemy ją...

Może Cię zainteresuje: