Zestaw winiarski – nie tylko dla smakoszy tego popularnego trunku. Zestaw to mosiężne elementy wzbogacone drewnianymi akcentami. Wśród akcesoriów znajdziemy korkociąg, pierścień niekapek oraz ułatwiający serwowanie wina oraz elegancka zatyczka do butelki. Całość opakowana w przepiękną w swojej prostocie skrzynię, na której umieszcza się wygrawerowaną dedykację.

zestaw winiarski

Źródło: photoxpress.com

Kijki do nordic walking – który staje się w Polsce coraz bardziej popularny. Dzięki tym rekwizytom, solenizant będzie mógł maszerować po zdrowie. Ta forma rekreacji, zapoczątkowana została w Finlandii i jest polecana starszym osobom, ze względu na małe obciążenie stawów. Kijki są niezbędne, aby rozpocząć przygodę z nordic walking.

Zestaw narzędzi w breloku – to przede wszystkim prezent praktyczny. Osiem najczęściej potrzebnych narzędzi zostało ulokowane w breloku do kluczy. Brzmi to nieprawdopodobnie, ale Szwajcarzy właśnie wyprodukowali miniaturowy zestaw mechanizmów, który zachwyca precyzją wykonania i pomysłowością w połączeniu z walorami estetycznymi całości.

Fotoobraz na płótnie – to prezent oryginalny, który, powieszony na ścianie, wprawi w zachwyt każdego gościa. Podaruj solenizantowi wybrane zdjęcie, które zawiśnie w wybranej przez Ciebie dekoracyjnej ramie. Wysokiej jakości materiały, chronią obraz przed wilgocią i blaknięciem kolorów, dlatego przez długi czas, solenizant będzie mógł cieszyć się tym niepowtarzalnym podarunkiem.

Przyjęcie niespodzianka – spełni swoją funkcję, jeśli do samego końca, solenizant nie będzie nic podejrzewał. Pomysłodawcy muszą zadbać nie tylko o organizację imprezy, ale o zaproszenie gości. Rodzina i najbliżsi przyjaciele, zgromadzeni na przyjęciu niespodziance wprawią w osłupienie bohatera całego zdarzenia. Prezent w takiej postaci ma funkcję terapeutyczną. Solenizant, upewnia się, że dla najbliższych jest ważną osobą, wzrasta u niego poczucie wartości. Aby zorganizować niespodziewane przyjęcie, będziesz potrzebować pomocy. Kiedy ty zajmiesz się logistyką, ktoś inny musi zorganizować czas dla bohatera. Najbezpieczniej będzie, jeśli wyjdą na zakupy lub do kina. Sukces będzie osiągnięty, tylko jeśli uda Ci się utrzymać tajemnicę.

Jak myślicie, co jest odpowiednim prezentem 50. urodziny? Co Wy byście chcieli otrzymać z tej okazji?

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułJaki komunikator wybrać?
Następny artykułJaki prezent na 60 urodziny?

Anita Szot – absolwentka Kulturoznawstwa Uniwersytetu Jagiellońskiego. Nauczyciel przedszkolny. Autorka cyklu artykułów o tradycjach świąt polskich publikowanych na łamach skierowanego do irlandzkiej Polonii „Życia w Irlandii”. W serwisie Spec.pl publikuje autorskie zdjęcia.

 

Nasz specjalista pisze o sobie:

Moją pasją są podróże, odkrywanie nowych miejsc oraz związana z nimi kultura. Ciągle zgłębiam wiedzę dotyczącą polskich i zagranicznych tradycji. Różnorodność kultur na świecie, ich wytwory, obyczaje i zachowania są dla mnie niezmiernie ciekawe i inspirujące.  W moim polu zainteresowania szczególne miejsce zajmuje polska obrzędowość ludowa, dlatego zajmuje się pisaniem porad w dziale Okoliczności. Uwielbiam też orientalne klimaty przesycone głębokimi barwami i unoszącym się zapachem pikantnych przypraw.

Oprócz pisania, zajmuje się także pracą z dziećmi przedszkolnymi i staram się nieustannie wdrażać je w zachowań prokulturowe. Krzewienie rodzimej tradycji oraz życie w poszanowaniu odmienności kulturowej to główne cele, jakie przyświecają mojej pracy.

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here