Okoliczności Jaki prezent na 60 urodziny?

Jaki prezent na 60 urodziny?

-

Dlatego też prezenty na sześćdziesiąte urodziny i późniejsze lata powinny być dopasowane do zainteresowań solenizanta. Zapoznaj się z naszymi propozycjami, a być może znajdziesz coś dla swoich rodziców, dziadków czy innych sześćdziesięciolatków.

Szlafrok z kocem – w jednym! To nie żart, a świetny pomysł, skierowany do zmarzluchów, którzy już nigdy nie będą ograniczeni do leżenia na kanapie. Przyjemny w dotyku koc, o dużych wymiarach (ok. 200×150 cm) posiada wygodne rękawy, dzięki którym ciepłe odzienie nie będzie krępować ruchów i poruszania się po domu.

Zestaw gorących serduszek – to trafiony upominek dla każdego. Jedno serduszko wielkości dłoni, może ogrzewać do 30 minut. Aby zaczęło działać, trzeba przełamać blaszkę, znajdującą się w jego wnętrzu. Przed ponownym użyciem, trzeba je zagotować.
60 urodziny

Źródło: photoxpress.com


Podwójny bilet do teatru, opery lub filharmonii – zagwarantuje chwilę relaksu i przyjemnie spędzony czas. Towarzystwo bliskiej osoby, wzmocni poczucie własnej wartości i pozwoli na dzielenie się przyjemnością.

Drewniana skrzynia z herbatą – zapewni aromatyczne chwile o każdej porze dnia. Elegancka, drewniana skrzynia jest nie tylko opakowaniem, ale także pełni funkcję dekoracyjną. Wewnątrz została podzielona na specjalne przegródki, które wypełniają różne rodzaje herbat.

Fotoksiążka – w twardej lub miękkiej oprawie. Taki prezent sprawi solenizantowi wiele radości i utrwali wspomnienia. Umieść w niej fotografie sprzed lat, których oglądanie dostarczy przepięknych, wzruszających chwil. Za pomocą zdjęć, opisz życie sześćdziesięciolatka, poczynając od jego najmłodszych lat, poprzez młodość, dorosłość, aż po chwilę obecną. Nie zapomnij o fotografiach rodziny, tej bliższej, jak i dalszej.

Czekoladki z dedykacją – to słodki upominek z wiadomością, którą można spałaszować. Bombonierka składa się z kwadratowych, przepysznych pomadek, na których wyrzeźbione są kolejne litery osobistej dedykacji. Do zamawiającego, należy przekazanie treści oraz wybór opakowania, które same w sobie stanowi uroczą ozdobę. Dla ubogacenia efektów wizualnych, można połączyć kostki brązowej i białej czekolady.

Jak myślicie, co jest odpowiednim prezentem 60. urodziny? Co Wy byście chcieli otrzymać z tej okazji?

Anita Szot

Anita Szot – absolwentka Kulturoznawstwa Uniwersytetu Jagiellońskiego. Nauczyciel przedszkolny. Autorka cyklu artykułów o tradycjach świąt polskich publikowanych na łamach skierowanego do irlandzkiej Polonii „Życia w Irlandii”. W serwisie Spec.pl publikuje autorskie zdjęcia.

 

Nasz specjalista pisze o sobie:

Moją pasją są podróże, odkrywanie nowych miejsc oraz związana z nimi kultura. Ciągle zgłębiam wiedzę dotyczącą polskich i zagranicznych tradycji. Różnorodność kultur na świecie, ich wytwory, obyczaje i zachowania są dla mnie niezmiernie ciekawe i inspirujące.  W moim polu zainteresowania szczególne miejsce zajmuje polska obrzędowość ludowa, dlatego zajmuje się pisaniem porad w dziale Okoliczności. Uwielbiam też orientalne klimaty przesycone głębokimi barwami i unoszącym się zapachem pikantnych przypraw.

Oprócz pisania, zajmuje się także pracą z dziećmi przedszkolnymi i staram się nieustannie wdrażać je w zachowań prokulturowe. Krzewienie rodzimej tradycji oraz życie w poszanowaniu odmienności kulturowej to główne cele, jakie przyświecają mojej pracy.

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Zajęcia socjoterapeutyczne dla dzieci – co to, cele, czy warto?

Socjoterapia to jedna z ofert pomocy psychologicznej skierowanych do dzieci i młodzieży o niepożądanych, negatywnych zachowaniach społecznych. Socjoterapia, jak i znakomita większość terapii zakłada, że nic nie dzieje się bez przyczyny, a trudne zachowania młodych osób mają swoje podłoże psychiczne, często spowodowane czynnikami środowiskowymi otoczenia w którym przebywają.

Jak zaprosić znajomych na imprezę?

Skąd wiesz o tej imprezie? Z fejsa. Obecnie to najpopularniejsza metoda zapraszania znajomych oraz znajomych znajomych na imprezę. Jeśli chcemy zaskoczyć gości, musimy ruszyć głową i aktywizować wyobraźnię. Może wystarczy jednak wrócić do tradycyjnych sposobów?

Zobacz też

Pielęgnacja drzew i krzewów owocowych

Drzewa i krzewy owocowe to rośliny wieloletnie. Podczas planowania nasadzeń w sadzie powinniśmy wziąć po uwagę fakt, że drzewa te mogą się bardzo rozrosnąć. Ważne są odstępy między roślinami oraz odpowiedni wybór miejsca. Dość duże odległości ułatwią w przyszłości wykonywanie prac pielęgnacyjnych.

Co przedsiębiorca powinien wiedzieć o podatkach?

Nikt nie lubi podatków, jednak każdy przedsiębiorca powinien stale poszerzać wiedzę na ich temat. Opanowanie szczegółowych przepisów pozwoli Ci...

Idealne kremy pod makijaż letni – sprawdź, na co zwrócić uwagę przy ich wyborze!

Czy wiesz, czym powinnaś się kierować, poszukując kremu pod makijaż na lato? Jakie wymagania powinien spełnić i o czym...

Może Cię zainteresuje: