Wieczór panienieński w domu nie musi być wcale nudny. Możemy urządzić wieczór tematyczny w klimacie greckim, hiszpańskim, chińskim lub wysp Bahama. Do klimatu musi pasować strój, wystrój mieszkania i jedzenie. Można także przygotować quiz dotyczący miejsca do którego nawiązujemy. Na domowy wieczór panieński przygotowujemy zestaw filmów, mogą to być ulubione filmy Panny Młodej, filmy które lubiłyśmy oglądać wspólnie lub coś czego nie znamy. Pamiętajmy, że seans filmowy wymaga odpowiedniej oprawy, musi być popcorn i lody.

Na wieczorze panieńskim nie może zabraknąć zabaw. Możemy na przykład bawić się w „prawdę i kłamstwo”. Każdy mówi jakieś zdanie o sobie, a pozostałe uczestniczki wieczoru mówią czy jest to zdanie prawdziwe czy fałszywe. Wygrywa osoba, która odganie najwięcej zdań prawdziwych.

Inną zabawą jest zabawa w „dziesięć pytań”. Osoba wybiera jakiś przedmiot z pomieszczenia w którym się wszyscy znajdują. Pozostali uczestnicy zadają pytania dotyczące tego przedmiotu. Pytań może być tylko 10, a osoba pytana może mówić tylko „tak” albo „nie”. Możemy także przygotować zestaw pytań dotyczących narzeczonego. Wcześniej warto go podpytać o różne sprawy, żeby pytania nie były zbyt proste.

Na domowej imprezie świetnie wypadają kalambury. Hasła możemy rysować albo pokazywać, a dotyczyć mogą one na przykład wesela. Postarajmy się o drobne nagrody do konkursów.

Na wieczorze panieńskim wręczamy Pannie Młodej prezenty. Zazwyczaj jest to bielizna, ale możemy zrobić prezent składkowy i kupić ładną biżuterię. Możemy także przygotować prezentację, która będzie pamiątką dla Panny Młodej. Mogą składać się na nią zdjęcia od lat najmłodszych, zdjęcia z wakacji, szkoły i studiów. Dorzucamy do nich kilka śmieszne komentarze, przypominamy sytuacje w jakich zdjęcia powstały i pamiątka będzie doskonała.

Z okazji wieczoru panieńskiego możemy także zafundować Pannie Młodej profesjonalą sesję fotograficzną. Z takiego prezentu będzie się mogła później cieszyć razem z mężem.

Możemy także zorganizować wypad poza miasto. Zamykamy się w domku letniskowym i tam bawimy się do białego rana. Możemy także zorganizować naszej Pannie Młodej ekstremalny wieczór panieński. Zabierzmy ją na tor cartingowy, zorganizujmy paintball lub inną rozrywkę zarezerwowaną zazwyczaj dla mężczyzn.

Macie inne pomysły na fajne zabawy na wieczorze panieńskim? Dajcie znać!

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułZabawy, pomysły na wieczór kawalerski
Następny artykułGothic 2 – jak zdobyć statek?

Katarzyna Olchowska - z wykształcenia politolog, dziennikarz z wyboru. Niepoprawna optymistka szukająca niezwykłości w codziennych sprawach. Od 10 lat związana z różnymi stacjami radiowymi. Ma za sobą także współprace z gazetą. Jako reporterka zajmuję się sprawami miasta i zwykłych ludzi. Prywatnie pasjonatka gór, a także fanka czerwonych butów i zielonej herbaty. W serwisie Spec.pl specjalistka od okoliczności, bo żadne okoliczności nie są jej obce.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here