Okoliczności Zabawy na wieczór panieński w domu

Zabawy na wieczór panieński w domu

-

Wieczór panienieński w domu nie musi być wcale nudny. Możemy urządzić wieczór tematyczny w klimacie greckim, hiszpańskim, chińskim lub wysp Bahama. Do klimatu musi pasować strój, wystrój mieszkania i jedzenie. Można także przygotować quiz dotyczący miejsca do którego nawiązujemy. Na domowy wieczór panieński przygotowujemy zestaw filmów, mogą to być ulubione filmy Panny Młodej, filmy które lubiłyśmy oglądać wspólnie lub coś czego nie znamy. Pamiętajmy, że seans filmowy wymaga odpowiedniej oprawy, musi być popcorn i lody.

Na wieczorze panieńskim nie może zabraknąć zabaw. Możemy na przykład bawić się w „prawdę i kłamstwo”. Każdy mówi jakieś zdanie o sobie, a pozostałe uczestniczki wieczoru mówią czy jest to zdanie prawdziwe czy fałszywe. Wygrywa osoba, która odganie najwięcej zdań prawdziwych.

Inną zabawą jest zabawa w „dziesięć pytań”. Osoba wybiera jakiś przedmiot z pomieszczenia w którym się wszyscy znajdują. Pozostali uczestnicy zadają pytania dotyczące tego przedmiotu. Pytań może być tylko 10, a osoba pytana może mówić tylko „tak” albo „nie”. Możemy także przygotować zestaw pytań dotyczących narzeczonego. Wcześniej warto go podpytać o różne sprawy, żeby pytania nie były zbyt proste.

Na domowej imprezie świetnie wypadają kalambury. Hasła możemy rysować albo pokazywać, a dotyczyć mogą one na przykład wesela. Postarajmy się o drobne nagrody do konkursów.

Na wieczorze panieńskim wręczamy Pannie Młodej prezenty. Zazwyczaj jest to bielizna, ale możemy zrobić prezent składkowy i kupić ładną biżuterię. Możemy także przygotować prezentację, która będzie pamiątką dla Panny Młodej. Mogą składać się na nią zdjęcia od lat najmłodszych, zdjęcia z wakacji, szkoły i studiów. Dorzucamy do nich kilka śmieszne komentarze, przypominamy sytuacje w jakich zdjęcia powstały i pamiątka będzie doskonała.

Z okazji wieczoru panieńskiego możemy także zafundować Pannie Młodej profesjonalą sesję fotograficzną. Z takiego prezentu będzie się mogła później cieszyć razem z mężem.

Możemy także zorganizować wypad poza miasto. Zamykamy się w domku letniskowym i tam bawimy się do białego rana. Możemy także zorganizować naszej Pannie Młodej ekstremalny wieczór panieński. Zabierzmy ją na tor cartingowy, zorganizujmy paintball lub inną rozrywkę zarezerwowaną zazwyczaj dla mężczyzn.

Macie inne pomysły na fajne zabawy na wieczorze panieńskim? Dajcie znać!

Katarzyna Olchowska

Katarzyna Olchowska - z wykształcenia politolog, dziennikarz z wyboru. Niepoprawna optymistka szukająca niezwykłości w codziennych sprawach. Od 10 lat związana z różnymi stacjami radiowymi. Ma za sobą także współprace z gazetą. Jako reporterka zajmuję się sprawami miasta i zwykłych ludzi. Prywatnie pasjonatka gór, a także fanka czerwonych butów i zielonej herbaty. W serwisie Spec.pl specjalistka od okoliczności, bo żadne okoliczności nie są jej obce.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Stopa cukrzycowa – definicja, objawy

Cukrzyca należy niewątpliwie do chorób cywilizacyjnych. Z roku na rok obserwuje się coraz więcej nowych zachorowań. Choroba ta wymaga współpracy między pacjentem i lekarzem prowadzącym. Jest to szczególnie ważne w kontekście zapobiegania groźnym powikłaniom, które mogą wystąpić w przebiegu cukrzycy.

Pedicure – przeciwskazania

Pielęgnacja stóp, a więc i paznokci u nóg, powinna mieć ogromne znaczenie dla nas nie tylko ze względów estetycznych, ale i zdrowotnych. Pedicure należy zabiegów pielęgnacyjnych, więc powinnyśmy wiedzieć jakie są przeciwwskazania do jego wykonania.

Zobacz też

Jak zachowywać się w saunie?

Jeszcze parę lat temu sauna była w Polsce miejscem bardzo niszowy. Popularność tego fińskiego wynalazku urosła do takiej rangi, iż obecnie możemy się cieszyć nad Wisłą każdym rodzajem sauny. Poza medycznymi właściwościami przebywanie w tym pomieszczeniu działa odprężająco na nasz cały organizm. W końcu jak mawiają Finowie: „wszystko jest niepotrzebne, poza sauną”.

Liofilizowane owoce i warzywa – dawka witamin przez cały rok

Z pewnością każdy z nas uwielbia spożywać świeże owoce. Dostarczenie naszemu organizmowi bomby witaminowej niezwykle skutecznie wzmacnia. Niestety, sezon...

Jak udekorować domek ogrodowy, gdy ma się ograniczony budżet?

Każdy z nas marzy o tym, aby jego miejsce odpoczynku było wygodne i przytulne. Jednak równie ważne jest to,...

Może Cię zainteresuje: