Fryzury Jak dodać sobie lat fryzurą? Videoporada

Jak dodać sobie lat fryzurą? Videoporada

-

Specjalnie dla klientki eksperci Kliniki Handsome Men przygotowali fryzurę, prostą i szybką w wykonaniu, dzięki której zainteresowana będzie wygląła na starszą. Jesteście ciekawe efektu? Video poniżej:

Fryzura dodająca lat – Tutorial patrona działu FryzuryKliniki Handsome Men:

This Flash Video Player requires the Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Czy zdecydowałybyście się na taką fryzurę? Czy faktycznie dodaje ona lat? Wypowiedzcie się.

Handsome Men

Klinika Handsome Men zajmuje się niechirurgicznym uzupełnianiem ubytków włosów metodami, z których korzysta między innymi wiele znanych polskich Gwiazd. Ponadto klinika zajmuje się zagęszczaniem i przedłużaniem włosów metodami, które dają 100% efekt wizualny. Na www.handsomemen.pl zobaczyć można wiele przykładów polskich celebrytów przed i po wykonanej fryzurze.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Jak grać P2P przy użyciu Kaillera?

P2P Client to program, który umożliwia bezpośrednie połączenie pomiędzy dwoma graczami korzystającymi z Kaillery.

Spłata kredytu przez ubezpieczyciela

Biorąc kredyt konsumencki lub hipoteczny klient banku nie jest w stanie przewidzieć co przyniesie przyszłość. Jednym z poważniejszych ryzyk dla kredytobiorcy jest utrata pracy, lub pogorszenie się sytuacji zdrowotnej skutkujące utratą źródła utrzymania, lub nawet śmiercią. Sposobem na przeniesienie, choćby czasowe odpowiedzialności za spłatę zobowiązań finansowych w takiej sytuacji jest ubezpieczenie kredytu w razie choroby, utraty pracy lub śmierci.

Zobacz też

Jaki podatek zapłacimy od spadku i darowizny?

Podatek od spadków i darowizn zależy od wysokości darowizny i musi zostać samodzielnie wpłacony przez podatnika (spadkobiercę, obdarowanego) do urzędu skarbowego w ciągu miesiąca od dnia powstania obowiązku podatkowego. W razie nie zgłoszenia się samodzielnie - policja skarbowa i naczelnik urzędu skarbowego zobowiąże nas do zapłacenia podatku i odsetek, przy czym wówczas nie można już będzie skorzystać z żadnej ulgi podatkowej. Jakie ulgi podatkowe przysługują członkom rodziny i jaka jest wysokość podatku od spadków i darowizn?

Liofilizowane owoce i warzywa – dawka witamin przez cały rok

Z pewnością każdy z nas uwielbia spożywać świeże owoce. Dostarczenie naszemu organizmowi bomby witaminowej niezwykle skutecznie wzmacnia. Niestety, sezon...

Jak udekorować domek ogrodowy, gdy ma się ograniczony budżet?

Każdy z nas marzy o tym, aby jego miejsce odpoczynku było wygodne i przytulne. Jednak równie ważne jest to,...

Może Cię zainteresuje: