Rak. Ryby i Rak to oczywiście znaki wodne, dlatego doskonale potrafią się nawzajem zrozumieć. Łączy ich przede wszystkim wrażliwość i intuicyjne podejście do rzeczywistości. Wiele ich wyborów ma charakter emocjonalny. Ryba i Rak to urodzeni marzyciele i romantycy, dlatego świetnie potrafią wyczuwać swoje nastroje i zaspokajać wzajemne potrzeby. Czasami ich związek jest nieco oderwany od rzeczywistości i codziennych problemów, ale im samym to nie przeszkadza. Ryba jest niezmiernie czułą i opiekuńczą osobą, czego bardzo potrzebuje Rak. Można więc powiedzieć, że są dla siebie stworzeni.

Skorpion. Ryby i Skorpion to ponowne połączenie przez żywioł wody. W tym zestawieniu nie wchodzi jednak w grę romantyzm, ale raczej komplementarność dążeń i temperamentów. Ryba uwielbia się opiekować swoim partnerem, a nawet bardzo się dla niego poświęcać. Z kolei Skorpion z radością przyjmuje wszystkie te zabiegi wokół swojej osoby. To Skorpion jest głównym inicjatorem związku, uwielbia bowiem zdobywać i przeżywać nowe erotyczne przygody. Zmysłowe przyjemności są także bardzo ważne dla Ryby. W ramionach władczego Skorpiona będzie się czuła naprawdę w pełni usatysfakcjonowana.

Byk. Ryba spotka się z Bykiem w pierwszej kolejności na gruncie seksualnym. Chętnie podda się zmysłowym zabiegom Byka. Z drugiej strony wrodzony praktycyzm Byka, jego siła i umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach niezmiernie imponują Rybie, tym bardziej że sama nie posiada podobnych atutów. Może więc znaleźć w związku z Bykiem stabilne oparcie. Realizm i zapobiegliwość Byka w sprawach finansowych również mogą Rybie jedynie wyjść na dobre. Nawet zbytnia zaborczość Byka nie przeszkadza Rybie, więc ich związek jest bardzo harmonijny.

Koziorożec. Koziorożec także może stworzyć z Rybą udaną parę. Przede wszystkim dlatego, że oschłość i dystans, jaki stwarza wokół siebie Koziorożec, są tylko pozorne. W środku ukrywa wrażliwość, którą szybko odkrywa Ryba. Mogą razem stworzyć udany związek, bez konfliktów i napięć. Koziorożcowi nie zabraknie sił do zdobywania coraz nowszych celów, a Ryba wniesie do tej relacji ciepło i spokój.

Jesteście Rybami? Znacie jakieś Ryby? Podzielcie się opiniami na temat życia miłosnego tego znaku zodiaku!

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułJaki znak zodiaku pasuje do Skorpiona?
Następny artykułJaki znak zodiaku pasuje do Wagi?

Agnieszka Czarkowska - absolwentka Polonistyki UJ, doktorantka na tym samym wydziale. Publikowała w pracach zbiorowych, książkach i czasopismach literackich. Interesuje się literatura współczesną, filmem oraz problematyką psychologii związków partnerskich.

 

Nasz specjalista pisze o sobie:

W literaturze, sztuce i życiu fascynuje mnie głównie jedno – fenomen ludzkiego życia we wszystkich jego przejawach, szczególnie manifestujący się w miłości. Już Freud odkrył, że eros jest główną siłą twórczą napędzającą nasze działania. Miłość erotyczna w swoich różnorodnych odcieniach: od nieśmiałego zauroczenia po namiętny seks stanowi nie tylko naturalną dyspozycję człowieka, ale również doskonały materiał diagnostyczny, na podstawie którego można wiele powiedzieć o innych dziedzinach naszego życia: kondycji duchowej, a także zdrowiu fizycznym. Dlatego myślę, że warto to zjawisko zgłębiać wciąż na nowo i odkrywać w nim własne coraz to inne oblicze.

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here