Komputer Jak połączyć ze sobą dwa komputery za pomocą kabla?

Jak połączyć ze sobą dwa komputery za pomocą kabla?

-

Aby połączyć dwa komputery przy pomocy kabla, konieczne jest wyposażenie komputerów w karty sieciowe. Obecnie większość komputerów posiada takie karty, więc ten krok nie przysparza większych problemów.

Należy również wyposażyć się w odpowiednio długi (aby wygodnie połączyć komputery) kabel.

Pierwszą rzeczą, która należy zrobić, to połączenie obu komputerów kablem. Następnie można przystąpić do tworzenia połączenia.

Rozpoczynamy od wejścia do panelu sterowania, gdzie możliwa będzie dokładna konfiguracja.

dwa komputery w sieci

Po wejściu do panelu sterowania wyszukujemy element „Kreator konfiguracji sieci” i klikamy w niego.

dwa komputery w sieci

Pojawi się kreator, który poprowadzi nas przez cały proces konfiguracji.

dwa komputery w sieci

Po wszystkich krokach połączenie zostanie utworzone.

Mieliście jakieś problemy z połączeniem komputerów w sieci? Jakie? Podzielcie się nimi.

Anna Liszewska

Anna Liszewska - ukończyła Politechnikę Wrocławską na kierunkach: Technologie Internetowe oraz Zarządzanie i Marketing. Jej praca magisterska dotyczyła użyteczności aplikacji internetowych. Doświadczenie zdobywała, pracując w agencjach interaktywnych m.in. jako kierownik sekcji usability, specjalista ds. inżynierii przemysłowej, specjalista ds. projektów społecznościowych.

Nasz specjalista o sobie:

Na co dzień badam i projektuję serwisy internetowe oraz aplikacje webowe. Prowadzę również szkolenia w tym zakresie. Poza tematyką usability interesuję się przede wszystkim mediami społecznościowymi i ich wykorzystaniem w marketingu i reklamie. Wolny czas poświęcam na czytanie książek, turystykę górską oraz jeździectwo.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Cappucino – przepis

Współcześnie kawa to przede wszystkim jeden z najbardziej popularnych napojów, bez których niejeden z nas nie wyobraża sobie normalnego funkcjonowania, szczególnie po nieprzespanej nocy. A wszystko za sprawą zawartej w niej kofeiny o działaniu pobudzającym, przyspieszającym przemianę materii i poprawiającym koncentrację. Choć miejscem pochodzenia kawy jest Etiopia, obecnie pija się ją już na całym świecie, a jej plantacje znajdują się na całym świecie.

Migrena – informacje

Choć mężczyźni uważają je za świetną kobiecą wymówkę, na bóle głowy cierpi ponad 65% ludzi, nie tylko kobiet. Niekiedy pojawiają się okresowo, ale czasem są dolegliwościami przewlekłymi, wymagającymi leczenia ponieważ nie mijają po zażyciu zwykłej tabletki przeciwbólowej, a cierpiącej na nie osobie potrafią skutecznie utrudnić życie i normalne funkcjonowanie.

Zobacz też

Jak szkolić labradora?

Psy, z których wywodzą się współczesne labradory pomagały rybakom w wyławianiu sieci i innych przedmiotów z wody. Następnie trafiły do Anglii, gdzie ich talent aporterów i przystosowanie do pracy w wodzie wykorzystano w myślistwie. Labrador jest psem chętnie współpracującym z człowiekiem, dlatego często jest wykorzystywany jako pies asystujący osobom niepełnosprawnym. Decydując się na psa tej rasy należy pamiętać, że labrador nie rodzi się znając wszystkie możliwe komendy, należy do psów myśliwskich i ma duże pokłady energii, które jakoś musi rozładowywać na co dzień.

3 kardigany, które Ci się przydadzą

Kardigan jest rozpinanym swetrem, który od wielu lat jest jednym z podstawowych elementów damskiej garderoby. Najlepiej zaopatrzyć się w...

Obozy młodzieżowe dla wszystkich fanów piłki nożnej

Bierzesz sobie do serca prośby Twojego syna? A Twoje dziecko od dawna prosi o to, by mogło jechać na...

Może Cię zainteresuje: