Komputer Jak połączyć ze sobą dwa komputery za pomocą kabla?

Jak połączyć ze sobą dwa komputery za pomocą kabla?

-

Aby połączyć dwa komputery przy pomocy kabla, konieczne jest wyposażenie komputerów w karty sieciowe. Obecnie większość komputerów posiada takie karty, więc ten krok nie przysparza większych problemów.

Należy również wyposażyć się w odpowiednio długi (aby wygodnie połączyć komputery) kabel.

Pierwszą rzeczą, która należy zrobić, to połączenie obu komputerów kablem. Następnie można przystąpić do tworzenia połączenia.

Rozpoczynamy od wejścia do panelu sterowania, gdzie możliwa będzie dokładna konfiguracja.

dwa komputery w sieci

Po wejściu do panelu sterowania wyszukujemy element „Kreator konfiguracji sieci” i klikamy w niego.

dwa komputery w sieci

Pojawi się kreator, który poprowadzi nas przez cały proces konfiguracji.

dwa komputery w sieci

Po wszystkich krokach połączenie zostanie utworzone.

Mieliście jakieś problemy z połączeniem komputerów w sieci? Jakie? Podzielcie się nimi.

Anna Liszewska

Anna Liszewska - ukończyła Politechnikę Wrocławską na kierunkach: Technologie Internetowe oraz Zarządzanie i Marketing. Jej praca magisterska dotyczyła użyteczności aplikacji internetowych. Doświadczenie zdobywała, pracując w agencjach interaktywnych m.in. jako kierownik sekcji usability, specjalista ds. inżynierii przemysłowej, specjalista ds. projektów społecznościowych.

Nasz specjalista o sobie:

Na co dzień badam i projektuję serwisy internetowe oraz aplikacje webowe. Prowadzę również szkolenia w tym zakresie. Poza tematyką usability interesuję się przede wszystkim mediami społecznościowymi i ich wykorzystaniem w marketingu i reklamie. Wolny czas poświęcam na czytanie książek, turystykę górską oraz jeździectwo.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Siłownia – ćwiczenia dla początkujących

Podjęliśmy decyzję - zaczynamy ćwiczyć! zanim jednak rozpoczniemy trening na siłowni warto zapoznać się z kilkoma zasadami, które znacznie ułatwią nam ćwiczenia i uczynią nie tylko przyjemniejszymi ale równie bezpiecznymi dla zdrowia.

Zobacz też

Zwrot zaliczki przy umowie zleceniu

Stronami umowy zlecenia są dający zlecenie oraz przyjmujący zlecenie. Przyjmujący zlecenie zobowiązuje się na podstawie umowy do dokonania określonej czynności prawnej na rzecz dającego zlecenie. Klasycznym przykładem umowy zlecenia jest zlecenie adwokatowi prowadzenia sprawy przed sądem lub innymi organami.

Gdzie znaleźć tanie artykuły szkolne?

Poszukiwanie tanich artykułów szkolnych, zwłaszcza w okresie rozpoczęcia roku szkolnego, może być wyzwaniem dla wielu rodziców i uczniów. W...

Indywidualny trening personalny

Dlaczego warto postawić na indywidualny trening personalny? Warszawa oferuje rozwiązanie, które pozwala połączyć potrzebę aktywności fizycznej z dostosowanym do...

Może Cię zainteresuje: