Komputer Wyświetlanie ikon na pulpicie - jak przyspieszyć?

Wyświetlanie ikon na pulpicie – jak przyspieszyć?

-

Program ten poza tym, że przyspieszy ładowanie ikon, dzięki zredukowaniu czasu ładowania się całego systemu, to również oczyści i naprawi nasz rejestr, zrobi defragmentację dysku, zoptymalizuje ustawienia przeglądarki i dokona wielu innych pożytecznych aktualizacji.

Program niestety nie jest darmowy, ale możemy ściągnąć trzydziestodniową wersję próbną. Komputer zoptymalizowany w wersji próbnej będzie działał dużo lepiej przez dłuższy czas.

Aby uruchomić program, należy pobrać go ze strony: http://www.tuneup.pl/products/tuneup-utilities/features/optimize-system/

Następnie zainstalować, program w czasie instalacji będzie pobierał dostępną aktualizację, więc warto mieć uruchomione połączenie z Internetem.

ikony na pulpicie

Po zainstalowaniu programu włączy się okno umożliwiające przeprowadzenie analizy.

ikony na pulpicie

Program rozpocznie dogłębną analizę systemu. Może to potrwać pewien czas. Po jej wykonaniu system dokona konserwacji i ładowanie się ikon oraz całego systemu powinno ulec dużej poprawie.

Macie problem z wolnym ładowaniem się ikon (i całego systemu)? Z czego może on wynikać? Podzielcie się swoimi doświadczeniami.

Anna Liszewska

Anna Liszewska - ukończyła Politechnikę Wrocławską na kierunkach: Technologie Internetowe oraz Zarządzanie i Marketing. Jej praca magisterska dotyczyła użyteczności aplikacji internetowych. Doświadczenie zdobywała, pracując w agencjach interaktywnych m.in. jako kierownik sekcji usability, specjalista ds. inżynierii przemysłowej, specjalista ds. projektów społecznościowych.

Nasz specjalista o sobie:

Na co dzień badam i projektuję serwisy internetowe oraz aplikacje webowe. Prowadzę również szkolenia w tym zakresie. Poza tematyką usability interesuję się przede wszystkim mediami społecznościowymi i ich wykorzystaniem w marketingu i reklamie. Wolny czas poświęcam na czytanie książek, turystykę górską oraz jeździectwo.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Barbórka – na czym polega, jak się ją obchodzi?

Barbórka, czyli Dzień Górnika, jest świętem, które na trwałe wpisało się do polskiej tradycji. Uroczystość ma miejsce w dzień św. Barbary – patronki górników, tj. 4 grudnia. Na świętowanie przypada kilka punktów, których podczas Barbórki zabraknąć nie może.

Americano – drink

Historia drinka Americano, jak sama nazwa wskazuje, nieodłącznie związana jest z Ameryką i jej mieszkańcami. Podobnie zresztą jak większość drinków, które serwowane są w barach na całym świecie. Jest to tradycyjny koktajl alkoholowy, który związany jest z czasem zakazu spożywania alkoholu w Stanów Zjednoczonych, z czasami prohibicji.

Zobacz też

Dungeon Hunter Alliance – trofea

Chciałbyś osiągnąć maksymalny level i wszystkie trofea? Poniżej znajdziesz przepis na powodzenie.

Czym zajmuje się E100?

Firma E100 jest międzynarodowym dostawcą usług dla firm transportowych. Od ponad 20 lat pomagamy firmom uprościć procesy związane z...

Jak rozmawiać o zaburzeniach osobowości z bliskimi: jak uniknąć stigmatyzacji i jak zbudować zrozumienie dla problemów emocjonalnych

Zaburzenia osobowości są jednym z najtrudniejszych do zrozumienia problemów emocjonalnych. Chociaż nie są one rzadkie, wiele osób nadal nie...

Może Cię zainteresuje: