Komputer Wyświetlanie ikon na pulpicie - jak przyspieszyć?

Wyświetlanie ikon na pulpicie – jak przyspieszyć?

-

Program ten poza tym, że przyspieszy ładowanie ikon, dzięki zredukowaniu czasu ładowania się całego systemu, to również oczyści i naprawi nasz rejestr, zrobi defragmentację dysku, zoptymalizuje ustawienia przeglądarki i dokona wielu innych pożytecznych aktualizacji.

Program niestety nie jest darmowy, ale możemy ściągnąć trzydziestodniową wersję próbną. Komputer zoptymalizowany w wersji próbnej będzie działał dużo lepiej przez dłuższy czas.

Aby uruchomić program, należy pobrać go ze strony: http://www.tuneup.pl/products/tuneup-utilities/features/optimize-system/

Następnie zainstalować, program w czasie instalacji będzie pobierał dostępną aktualizację, więc warto mieć uruchomione połączenie z Internetem.

ikony na pulpicie

Po zainstalowaniu programu włączy się okno umożliwiające przeprowadzenie analizy.

ikony na pulpicie

Program rozpocznie dogłębną analizę systemu. Może to potrwać pewien czas. Po jej wykonaniu system dokona konserwacji i ładowanie się ikon oraz całego systemu powinno ulec dużej poprawie.

Macie problem z wolnym ładowaniem się ikon (i całego systemu)? Z czego może on wynikać? Podzielcie się swoimi doświadczeniami.

Anna Liszewska

Anna Liszewska - ukończyła Politechnikę Wrocławską na kierunkach: Technologie Internetowe oraz Zarządzanie i Marketing. Jej praca magisterska dotyczyła użyteczności aplikacji internetowych. Doświadczenie zdobywała, pracując w agencjach interaktywnych m.in. jako kierownik sekcji usability, specjalista ds. inżynierii przemysłowej, specjalista ds. projektów społecznościowych.

Nasz specjalista o sobie:

Na co dzień badam i projektuję serwisy internetowe oraz aplikacje webowe. Prowadzę również szkolenia w tym zakresie. Poza tematyką usability interesuję się przede wszystkim mediami społecznościowymi i ich wykorzystaniem w marketingu i reklamie. Wolny czas poświęcam na czytanie książek, turystykę górską oraz jeździectwo.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Kombinacja uderzeń i ciosów w GTA SA – jak zrobić?

Grając w GTA San Andreas wiele razy natkniemy się na sytuację, w której musimy kogoś pobić jedynie przy pomocy rąk. Zwykłe klikanie i uderzanie nie zawsze daje spodziewane efekty, dlatego warto się zainteresować kombinacjami, które przedstawiamy poniżej.

Czy ubezpieczenie kredytu jest obowiązkowe?

Coraz więcej banków uzależnia udzielenie kredytu od wykupu dodatkowego ubezpieczenia, które ma celu zabezpieczyć jego spłatę. W praktyce wiąże się to ze zwiększeniem całkowitego kosztu uzyskanej pożyczki o dodatkową kwotę pobieraną na ten cel.

Zobacz też

Zapalenie ucha u kota – objawy, leczenie

Początki stanu zapalnego rozpoznamy oglądając wnętrze ucha - jest ono wtedy zaczerwienione, może zbierać się w nim brązowawa wydzielina. Oznaką bardziej zaawansowanego stanu zapalnego jest potrząsanie głową przez kota, drapanie uszu, duże zaczerwienienie wewnątrz ucha, większa ilość nieprzyjemnie pachnącej wydzieliny. W następstwie drapania się na uszach i w nich mogą pojawić się rany i wyłysienia.

3 kardigany, które Ci się przydadzą

Kardigan jest rozpinanym swetrem, który od wielu lat jest jednym z podstawowych elementów damskiej garderoby. Najlepiej zaopatrzyć się w...

Obozy młodzieżowe dla wszystkich fanów piłki nożnej

Bierzesz sobie do serca prośby Twojego syna? A Twoje dziecko od dawna prosi o to, by mogło jechać na...

Może Cię zainteresuje: