Kredyty Złóż wniosek o kredyt przez internet

Złóż wniosek o kredyt przez internet

-

Dodatkowo, złożenie wniosku o kredyt przez Internet jest banalnie prostą operacją ograniczającą się do wpisania w odpowiednie pola kilku danych osobowych. W wielu przypadkach wystarczy podanie imienia i nazwiska, adresu oraz numeru telefonu. Na tej podstawie doradca sprawdzi naszą zdolność kredytową (za pośrednictwem Biura Informacji Kredytowej) i poinformuje nas telefonicznie o możliwych opcjach lub wyśle gotową ofertę kurierem.

Niektóre formularze dostępne na stronach poszczególnych banków mogą być nieco bardziej skomplikowane, ale w większości przypadków zostaniemy poproszeni dodatkowo o podanie tylko kilku detali takich, jak rodzaj umowy, na której jesteśmy zatrudnieni itp. Większość banków przy wypełnianiu wniosku oferuje nam też od razu komplet dokumentów, które możemy sami wypełnić i wydrukować, by uniknąć długich wizyt w oddziałach lub pominięcia ważnych zaświadczeń, wymaganych przez dany bank do podpisania umowy.

Banki chcąc ułatwić nam składanie wszelkich wniosków dążą oczywiście do zwiększenia naszego zainteresowania ich ofertą. Jeżeli od posiadania karty kredytowej lub kredytu gotówkowego dzieli nas zaledwie kilka kliknięć, to znacznie łatwiej jest nam skorzystać z tej okazji. Musimy zatem pamiętać, że spłacanie rosnącego zadłużenia może być znacznie trudniejsze niż jego zaciągnięcie, zwłaszcza w momencie, gdy kredyt sam „przychodzi” do naszego domu za pośrednictwem kabli i kurierów.

Nie powinniśmy jednak demonizować oferty internetowej. Jeżeli będziemy umieli z niej rozsądnie korzystać, może okazać się, że stanie się ona przyjaznym nam narzędziem, pozwalającym spokojnie, w domowym zaciszu ocenić proponowane nam warunki. Zwłaszcza, że wypełniając wnioski kredytowe przez Internet, bank oferuje nam często na tej samej stronie kalkulatory rat i oprocentowania. Korzystajmy więc z wygodnych rozwiązań bankowości internetowej, ale bądźmy w jej przypadku dwa razy bardziej krytyczni.

Czy składaliście już kiedyś wniosek o kredyt przez internet?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Szampon dla mężczyzny

Producenci kosmetyków coraz częściej tworzą serie dedykowane dla mężczyzn. Obok żelu do kąpieli i szamponu, na półkach drogerii coraz większą przestrzeń zajmują, np. kremy przeciwzmarszczkowe dla panów.

Bóle wzrostowe u dzieci – objawy, jak pomóc, w jakim wieku?

Małe dzieci czasami przychodzą do swoich rodziców i mówią, że bolą ich nóżki albo pokazują na własne nogi i płaczą. Bywa też, że bóle pojawiają się pod koniec dnia, wieczorem, a nawet potrafią zbudzić dziecko ze snu. Problemy te dotyczą głównie dzieci, które ukończyły 3 rok życia.

Zobacz też

Piersi z kurczaka ze szpinakiem i ricottą – przepis

Jeśli nie miałaś okazji spróbować jeszcze połączenia szpinaku z ricottą – czas najwyższy to zmienić! Proponujemy zamknąć je w kurczaku...

Bluza męska – jak poprawić jej casualowy styl

Bluza to uniwersalna część garderoby, która zależnie od kroju i doboru dodatków może spełniać różne funkcje w codziennej, męskiej...

Zimowe zabawy z dziećmi w domu

Zima to zdecydowanie piękna pora roku, trzeba tylko nauczyć się dostrzegania jej zalet. Wprawdzie temperatura spada poniżej zera, na...

Może Cię zainteresuje: