Kredyty Złóż wniosek o kredyt przez internet

Złóż wniosek o kredyt przez internet

-

Dodatkowo, złożenie wniosku o kredyt przez Internet jest banalnie prostą operacją ograniczającą się do wpisania w odpowiednie pola kilku danych osobowych. W wielu przypadkach wystarczy podanie imienia i nazwiska, adresu oraz numeru telefonu. Na tej podstawie doradca sprawdzi naszą zdolność kredytową (za pośrednictwem Biura Informacji Kredytowej) i poinformuje nas telefonicznie o możliwych opcjach lub wyśle gotową ofertę kurierem.

Niektóre formularze dostępne na stronach poszczególnych banków mogą być nieco bardziej skomplikowane, ale w większości przypadków zostaniemy poproszeni dodatkowo o podanie tylko kilku detali takich, jak rodzaj umowy, na której jesteśmy zatrudnieni itp. Większość banków przy wypełnianiu wniosku oferuje nam też od razu komplet dokumentów, które możemy sami wypełnić i wydrukować, by uniknąć długich wizyt w oddziałach lub pominięcia ważnych zaświadczeń, wymaganych przez dany bank do podpisania umowy.

Banki chcąc ułatwić nam składanie wszelkich wniosków dążą oczywiście do zwiększenia naszego zainteresowania ich ofertą. Jeżeli od posiadania karty kredytowej lub kredytu gotówkowego dzieli nas zaledwie kilka kliknięć, to znacznie łatwiej jest nam skorzystać z tej okazji. Musimy zatem pamiętać, że spłacanie rosnącego zadłużenia może być znacznie trudniejsze niż jego zaciągnięcie, zwłaszcza w momencie, gdy kredyt sam „przychodzi” do naszego domu za pośrednictwem kabli i kurierów.

Nie powinniśmy jednak demonizować oferty internetowej. Jeżeli będziemy umieli z niej rozsądnie korzystać, może okazać się, że stanie się ona przyjaznym nam narzędziem, pozwalającym spokojnie, w domowym zaciszu ocenić proponowane nam warunki. Zwłaszcza, że wypełniając wnioski kredytowe przez Internet, bank oferuje nam często na tej samej stronie kalkulatory rat i oprocentowania. Korzystajmy więc z wygodnych rozwiązań bankowości internetowej, ale bądźmy w jej przypadku dwa razy bardziej krytyczni.

Czy składaliście już kiedyś wniosek o kredyt przez internet?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Jak zorganizować parapetówkę?

Przy organizowaniu parapetówki jak nigdzie sprawdza się znane powiedzenie – zrobić coś z niczego. W ubogo wyposażonym wnętrzu można urządzić całkiem bogate przyjęcie – bogate we wrażenia i okazje do śmiechu.

Przyprawy do gulaszu

Gulasz to potrawa z wołowiny, pochodząca z Węgier. Jednak współcześnie nazywamy tak rozmaite dania, w których w zawiesistym sosie duszą się nieduże kawałki mięsa – drobiowego czy wieprzowego. Jak jednak przyprawić gulasz, by przebojem zdobył pierwsze miejse na domowej liście ulubionych obiadów?

Zobacz też

Botoks – przeciwwskazania

Pisząc o botkosie, nie sposób pominąć mechanizmu jego działania. Aby dobrze zrozumieć istotę skuteczności tego preparatu, należy poszerzyć swoją wiedzę z zakresu funkcjonowania płytki nerwowo-mięśniowej.

Łóżka piętrowe idealnym wyborem do pokoju dziecięcego? Podpowiadamy dlaczego

Własny pokój to raj dla każdego dziecka - prawdziwa kraina zabaw, do której może ono uciekać w beztroskich latach...

Czółenka, a może balerinki? Jakie buty Maciejka zdobędą sympatię klientów?

Co sprawia, że buty Maciejka cieszą się tak wielką popularnością? Przemawia za tym wiele czynników, jednak do najważniejszych można...

Może Cię zainteresuje: