Potrawy Omlet wegetariański – przepis

Omlet wegetariański – przepis

-

Wykonanie:

4 jajka,

omletFot. photoxpress.com

3 łyżki mąki,

2 ziemniaki,

cebula,

ząbek czosnku,

pomidor,

groszek konserwowy,

sól,

pieprz,

szczypiorek,

oliwa.

 • Krok pierwszy

  Ziemniaki obierz i gotuj przez 10 minut, następnie pokrój je w plasterki średniej grubości.

 • Krok drugi

  Cebulę i czosnek posiekaj, pomidory pokrój w talarki.

 • Krok trzeci

  Jajka wraz z przyprawami wrzuć do miski i rozbełtaj, następnie dodaj ziemniaki, cebulę, czosnek i kilka łyżek groszku i mąki.

 • Krok czwarty

  Delikatnie zmieszaj całość. Na patelni rozgrzej oliwę, i nałóż niewielką ilość przygotowanej mieszanki, na wierzch połóż talarki pomidorów.

 • Krok piąty

  Smaż z każdej strony przez 10 minut na małym ogniu.

 • Krok szósty

  Po nałożeniu na talerz podawaj z posiekanym szczypiorkiem.

 • Znacie inny przepis na omlet wegetariański? Podzielcie się nim z nami.

Sylwia Załuńska

Sylwia Załuńska – absolwentka Studium Zdrowia i Urody, instruktorka rekreacji ruchowej. Fitness to jej praca i wielka pasja. Jej przepis na zdrowie to aktywny tryb życia i zdrowe odżywianie. Wegetarianka od 7 lat.

 

Nasz specjalista pisze o o sobie:

Od zawsze lubiłam sport, w ćwiczeniach fitness zakochałam się od pierwszych zajęć. Zawsze staram się być na bieżąco ze wszystkimi nowinkami dotyczącymi sprzętu na siłowni czy nowych form zajęć.

Swoją wiedzę i doświadczenie staram się jak najgorliwiej przelewać na papier i dzielić się nią ze wszystkimi zainteresowanymi.

Prowadzę zdrowy i aktywny tryb życia,  egzystuję w zgodzie z naturą.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Irys – sadzenie, pielęgnacja, uprawa

Kosaćce, zwane są często od łacińskiej nazwy irysami (można jednak używać tych nazw zamiennie i nie stanowi to żadnego błędu). Tak naprawdę kwiaty te mogą wyrastać z cebul (kosaćce cebulowe) lub kłączy (kosaćce kłączowe). Ponadto ze względu na rozmaite wymagania względem gleby wśród irysów kłączowych spotykamy jeszcze irysy wodne. Złota zasada w uprawie kosaćców brzmi: sadźmy kilka cebulek tej samej odmiany w jednym miejscu, zamiast rozpraszać je po całym ogrodzie.

Obowiązki przedsiębiorcy z zakresu ochrony środowiska

Wielu przedsiębiorców lekceważąco podchodzi do obowiązków związanych z ochroną środowiska, a część z nich po prostu nie jest należycie poinformowana w tym zakresie. Jednakże konsekwencje niewywiązywania się ze „środowiskowych” powinności mogą być naprawdę poważne, wymagania w stosunku do podmiotów gospodarczych wynikające z ustaw dotyczących ochrony środowiska są rozległe, a organy administracyjne dysponują licznymi narzędziami do ich wyegzekwowania m.in. tzw. środkami finansowo-prawnymi ochrony środowiska.

Zobacz też

Dopasowanie numerologiczne partnerów – na czym polega?

Numerologia to bardzo szerokie zjawisko, które najprościej można określić jako przekonanie, że ludzką tożsamość da się wyrazić za pomocą symboliki liczb. Imię, nazwisko, data urodzenia, a nawet adres mają tu ukryte znaczenie dające się sprowadzić do konkretnej cyfry. Według numerologii na podstawie tej wiedzy można prognozować, czy nasz związek z daną osobą będzie udany, czy nie. Czy wierzyć zatem w numerologiczne dopasowanie?

Gdzie znaleźć tanie artykuły szkolne?

Poszukiwanie tanich artykułów szkolnych, zwłaszcza w okresie rozpoczęcia roku szkolnego, może być wyzwaniem dla wielu rodziców i uczniów. W...

Indywidualny trening personalny

Dlaczego warto postawić na indywidualny trening personalny? Warszawa oferuje rozwiązanie, które pozwala połączyć potrzebę aktywności fizycznej z dostosowanym do...

Może Cię zainteresuje: