Programy Jaki darmowy program do odtwarzania muzyki?

Jaki darmowy program do odtwarzania muzyki?

-

Windows Media Player
Należy pamiętać, że razem z większością oprogramowań MS Windows mamy do dyspozycji program Windows Media Player, który bardzo dobrze radzi sobie z większością plików o różnych rozszerzeniach, a korzystanie z niego jest proste i intuicyjne. Jest możliwość tworzenia biblioteki multimediów oraz nagrywania plików na dysk CD. Do pobrania tutaj.

Winamp
Jest prawdopodobnie najbardziej popularnym darmowym programem do odtwarzania muzyki. Ponadto, mamy również do dyspozycji wersję Pro, która posiada dodatkowe, bardziej zaawansowane funkcje. Dla przeciętnego słuchacza wersja darmowa posiada wszystko, co jest potrzebne do odtwarzania muzyki. Winamp jest dopracowany pod względem graficznym, posiada wiele rodzajów „skórek”, czyli graficznego ubrania programu, dzięki czemu można dopasować program do swojego gustu i potrzeb. Można pobrać go tutaj!

Foobar
Kolejnym popularnym programem jest Foobar. Program słynie ze wspierania dużej ilości formatów muzycznych. Ponadto, Foobar znany jest z wysokiej jakości odtwarzanego dźwięku. Foobar charakteryzuje się prostym, dosyć topornym wyglądem.

iTunes
Program iTunes jest znany wszystkim użytkownikom korzystających z produktów firmy Apple. Jest to bezpłatny program działający zarówno w komputerach Mac, jak i PC. Odtwarza muzykę oraz wideo. Użytkownicy PC korzystają z niego najczęściej, by synchronizować muzykę, którą mają na swoich urządzeniach typu iPhone, iPod itp.

MediaMonkey
Użytkownikom pragnącym korzystać z zaawansowanych możliwości katalogowania plików na pewno spodoba się oprogramowanie MediaMonkey. Program ten pozwala tworzyć zaawansowaną i skatalogowaną bazę muzyki. Oprogramowanie może pełnić rolę nagrywarki na płyty CD oraz DVD. MediaMonkey jest dostępny w wersji darmowej, ale istnieje również wersja płatna wzbogacona o dodatkowe funkcje.

Z jakiego programu do odtwarzania muzyki korzystacie? Jakie są jego plusy i minusy?

Anna Liszewska

Anna Liszewska - ukończyła Politechnikę Wrocławską na kierunkach: Technologie Internetowe oraz Zarządzanie i Marketing. Jej praca magisterska dotyczyła użyteczności aplikacji internetowych. Doświadczenie zdobywała, pracując w agencjach interaktywnych m.in. jako kierownik sekcji usability, specjalista ds. inżynierii przemysłowej, specjalista ds. projektów społecznościowych.

Nasz specjalista o sobie:

Na co dzień badam i projektuję serwisy internetowe oraz aplikacje webowe. Prowadzę również szkolenia w tym zakresie. Poza tematyką usability interesuję się przede wszystkim mediami społecznościowymi i ich wykorzystaniem w marketingu i reklamie. Wolny czas poświęcam na czytanie książek, turystykę górską oraz jeździectwo.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Adaptacja gotowego projektu domu – na czym polega?

Realizacja marzenia o własnym domu jednorodzinnym wymaga starannych przygotowań....

Jakie są pulpity na nuty dla orkiestr, solistów i uczniów?

W skład orkiestry symfonicznej wchodzą instrumenty smyczkowe, dęte i...

Zobacz też

Wrzesień w ogrodzie – prace pielęgnacyjne

We wrześniu pod koniec lata nasze ogrody wyglądają równie pięknie jak na początku. Królują późno kwitnące kwiaty, które wraz z innymi krzewami tworzą przykuwające wzrok kompozycje.

Czym zajmuje się E100?

Firma E100 jest międzynarodowym dostawcą usług dla firm transportowych. Od ponad 20 lat pomagamy firmom uprościć procesy związane z...

Jak rozmawiać o zaburzeniach osobowości z bliskimi: jak uniknąć stigmatyzacji i jak zbudować zrozumienie dla problemów emocjonalnych

Zaburzenia osobowości są jednym z najtrudniejszych do zrozumienia problemów emocjonalnych. Chociaż nie są one rzadkie, wiele osób nadal nie...

Może Cię zainteresuje: