Okoliczności Życzenia z okazji narodzin córki

Życzenia z okazji narodzin córki

-

Pisząc życzenia, które zostaną wręczone rodzicom przy najbliższej okazji lub wysyłając gratulacje sms-em tuż po przyjściu dziecka na świat, zadbaj o to, by podtrzymać radosnym nastrój i szczęście panujące w rodzinie. Możesz posłużyć się gotowymi wierszykami dostępnymi w sieci lub wymyślić bardzo indywidualne gratulacje dopasowane do konkretnej rodziny i okoliczności.

Przykładowe propozycje życzeń z okazji narodzin córki znajdziesz poniżej.

1) Niech Wasz mała różyczka rozkwita najpiękniej w zdrowi i szczęściu. Najserdeczniejsze gratulacje dla dumnych Rodziców!

2) Wasza mała Kruszynka wniosła w Wasze życie dużo szczęścia i miłości. Niech w jej życiu nigdy nie zabraknie radości i poczucia bycia ważnym, docenianym i kochanym.

3) Niech Wasza mała dziewczynka wypełni Wasz dom beztroskim uśmiechem, a każdy zapleciony na jej włosach warkocz niech przypomina Wam, Rodzice, o sile i potędze rodziny.

4) Serdecznie witamy na świecie Waszego małego smyka. Niech każdy spacer będzie dla Waszej córeczki okazją do poznawania uroków otaczającego ją świata. Niech wszystko, co dobre i piękne, wzbudza jej ciekawość i zainteresowanie.

5) Moja Kochana, jeszcze nie tak dawno bawiłaś się lalkami i beztrosko biegałaś po łące… Dziś sama jesteś mamą. Gratuluję Ci małej pociechy i życzę całej Waszej Rodzinie ogromu radości.

6) Kochany, bardzo jestem wzruszony.. Ściskam Ciebie, Twoją żonę i Maleństwo jak najmocniej.

7) Waszej kochanej córeczce życzymy dużo zdrowia, uśmiechu i radosnego dzieciństwa. Wam, świeżo upieczeni Rodzice, niech nie zabraknie cierpliwości i wyrozumiałości dla kaprysów Waszej małej księżniczki. Serdecznie gratulujemy!

8) Kochani, z całego serca gratulujemy Wam powiększenia rodziny. Niech Wasza córeczka wzrasta w zdrowiu i szczęściu, a w Waszym domu nich od teraz na zawsze gości radość, którą będzie wnosić swoim beztroskim śmiechem.

9) Bardzo cieszymy się, że tak długo oczekiwane maleństwo w końcu pojawiło się na świecie. Wiadomość o narodzinach Waszej córeczki przyjęliśmy z ogromną radością. Całym sercem jesteśmy z Wami i życzymy Wam tego, co najlepsze!

10) Drodzy, niezmiernie cieszymy się, że Wasza wyczekiwana córeczka w końcu pojawiła się na świecie. Składamy Wam najszczersze gratulacje, do których dołączamy najlepsze życzenia – dużo zdrowia, szczęścia i miłości dla całej trójki.

Czego jeszcze życzylibyście rodzicom z okazji narodzin córeczki? Wypowiedzcie się w komentarzu.

Joanna Nieć

Joanna Nieć – kulturoznawca i menager kultury. Dziennikarskie kroki stawiała w kilku redakcjach. Zaczynała w miesięczniku studenckim, potem weszła z piórem do krakowskiej prasy. Współpracowała także z lokalną telewizją internetową. Opisywała, relacjonowała, komentowała. Zawsze stawia na rzetelność komunikatu i jednoczesne przekazanie go z polotem. Laszka sądecka od kilku lat związana z Krakowem.

Nasz specjalista pisze o sobie:

Dotychczasowa edukacyjna i zawodowa ścieżka pokazała mi, że pisanie sprawia mi największą frajdę. Pisałam o krakowskich wydarzeniach codziennych, mam na swoim koncie kilka felietonów i wywiadów. Najbardziej cieszyło mnie pisanie o kulturalnych imprezach w Krakowie.

Podpatrywanie studenckiego życia i uczestniczenie w nim pozwoliło mi wychwycić kilka smaczków z imprezowego życia studenta. Każdą obserwację pointowałam w głowie odpowiednimi wnioskami i rozwiązaniami, czego wyrazem są moje porady na Spec.pl. Okazało się, że imprezowanie ma swoje zagwozdki, na które trzeba znaleźć patent.

W swoich poradach staram się podpowiedzieć, jak w danej sytuacji należy się zachować – żeby zabłysnąć, lub się nie zachowywać – żeby nie zbłaźnić się. Podaję na tacy propozycje imprezowego menu oraz sposoby zorganizowania domówki czy parapetówki. Sprawy z pozoru proste. Z pozoru, bo zazwyczaj okazuje się, że rzeczy proste są najbardziej skomplikowane.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Kompleks Boga – co to jest, na czym polega?

Pojęcie „kompleks Boga” zostało wprowadzone przez walijskiego psychoanalityka – Ernesta Jones’a. Przez kompleks ten rozumiemy stan umysłu, podczas którego dana osoba uważa, że posiada nadnaturalne zdolności, wiedzę i nieograniczoną moc.

Makaron z kurczakiem – przepis

Penne to makaron wymagający nieco dłuższego gotowania niż inne pasty. Jednak nadal penne z kurczakiem to potrawa szybka i niewymagająca wysiłku. Filet z kurczęcia to mięso, które da się przygotować naprawdę szybko, a pozostałe składniki również nie potrzebują długiej obróbki.

Zobacz też

Jak przygotować dziecko do przeprowadzki?

Przeprowadzka jest zawsze ważnym i dużym wydarzeniem w życiu rodziny. Wszystko do tej pory gromadzone, pieczołowicie urządzane musi zostać przeniesione w inne miejsce. Zmiana nie dotyczy tylko rzeczy nabytych, ale również sieci kontaktów społecznych – sąsiadów, kolegów z podwórka, zaprzyjaźnionej pani w sklepie. To jakby przesadzanie rośliny z jednej doniczki w drugą.

Jak znaleźć dobrą firmę rekrutacyjną w Krakowie?

Już nie tyle z roku na rok, co z miesiąca na miesiąc rośnie popyt na profesjonalne usługi rekrutacyjne. Pandemia...

Kto może prowadzić szkolenia BHP?

Prowadząc firmę, jednym z obowiązków przedsiębiorcy, który dodatkowo zatrudnia pracowników, jest przeprowadzenie szkoleń z zakresu BHP. Kto może się...

Może Cię zainteresuje: