Okoliczności Życzenia z okazji narodzin córki

Życzenia z okazji narodzin córki

-

Pisząc życzenia, które zostaną wręczone rodzicom przy najbliższej okazji lub wysyłając gratulacje sms-em tuż po przyjściu dziecka na świat, zadbaj o to, by podtrzymać radosnym nastrój i szczęście panujące w rodzinie. Możesz posłużyć się gotowymi wierszykami dostępnymi w sieci lub wymyślić bardzo indywidualne gratulacje dopasowane do konkretnej rodziny i okoliczności.

Przykładowe propozycje życzeń z okazji narodzin córki znajdziesz poniżej.

1) Niech Wasz mała różyczka rozkwita najpiękniej w zdrowi i szczęściu. Najserdeczniejsze gratulacje dla dumnych Rodziców!

2) Wasza mała Kruszynka wniosła w Wasze życie dużo szczęścia i miłości. Niech w jej życiu nigdy nie zabraknie radości i poczucia bycia ważnym, docenianym i kochanym.

3) Niech Wasza mała dziewczynka wypełni Wasz dom beztroskim uśmiechem, a każdy zapleciony na jej włosach warkocz niech przypomina Wam, Rodzice, o sile i potędze rodziny.

4) Serdecznie witamy na świecie Waszego małego smyka. Niech każdy spacer będzie dla Waszej córeczki okazją do poznawania uroków otaczającego ją świata. Niech wszystko, co dobre i piękne, wzbudza jej ciekawość i zainteresowanie.

5) Moja Kochana, jeszcze nie tak dawno bawiłaś się lalkami i beztrosko biegałaś po łące… Dziś sama jesteś mamą. Gratuluję Ci małej pociechy i życzę całej Waszej Rodzinie ogromu radości.

6) Kochany, bardzo jestem wzruszony.. Ściskam Ciebie, Twoją żonę i Maleństwo jak najmocniej.

7) Waszej kochanej córeczce życzymy dużo zdrowia, uśmiechu i radosnego dzieciństwa. Wam, świeżo upieczeni Rodzice, niech nie zabraknie cierpliwości i wyrozumiałości dla kaprysów Waszej małej księżniczki. Serdecznie gratulujemy!

8) Kochani, z całego serca gratulujemy Wam powiększenia rodziny. Niech Wasza córeczka wzrasta w zdrowiu i szczęściu, a w Waszym domu nich od teraz na zawsze gości radość, którą będzie wnosić swoim beztroskim śmiechem.

9) Bardzo cieszymy się, że tak długo oczekiwane maleństwo w końcu pojawiło się na świecie. Wiadomość o narodzinach Waszej córeczki przyjęliśmy z ogromną radością. Całym sercem jesteśmy z Wami i życzymy Wam tego, co najlepsze!

10) Drodzy, niezmiernie cieszymy się, że Wasza wyczekiwana córeczka w końcu pojawiła się na świecie. Składamy Wam najszczersze gratulacje, do których dołączamy najlepsze życzenia – dużo zdrowia, szczęścia i miłości dla całej trójki.

Czego jeszcze życzylibyście rodzicom z okazji narodzin córeczki? Wypowiedzcie się w komentarzu.

Joanna Nieć

Joanna Nieć – kulturoznawca i menager kultury. Dziennikarskie kroki stawiała w kilku redakcjach. Zaczynała w miesięczniku studenckim, potem weszła z piórem do krakowskiej prasy. Współpracowała także z lokalną telewizją internetową. Opisywała, relacjonowała, komentowała. Zawsze stawia na rzetelność komunikatu i jednoczesne przekazanie go z polotem. Laszka sądecka od kilku lat związana z Krakowem.

Nasz specjalista pisze o sobie:

Dotychczasowa edukacyjna i zawodowa ścieżka pokazała mi, że pisanie sprawia mi największą frajdę. Pisałam o krakowskich wydarzeniach codziennych, mam na swoim koncie kilka felietonów i wywiadów. Najbardziej cieszyło mnie pisanie o kulturalnych imprezach w Krakowie.

Podpatrywanie studenckiego życia i uczestniczenie w nim pozwoliło mi wychwycić kilka smaczków z imprezowego życia studenta. Każdą obserwację pointowałam w głowie odpowiednimi wnioskami i rozwiązaniami, czego wyrazem są moje porady na Spec.pl. Okazało się, że imprezowanie ma swoje zagwozdki, na które trzeba znaleźć patent.

W swoich poradach staram się podpowiedzieć, jak w danej sytuacji należy się zachować – żeby zabłysnąć, lub się nie zachowywać – żeby nie zbłaźnić się. Podaję na tacy propozycje imprezowego menu oraz sposoby zorganizowania domówki czy parapetówki. Sprawy z pozoru proste. Z pozoru, bo zazwyczaj okazuje się, że rzeczy proste są najbardziej skomplikowane.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Formalności przy becikowym

Dla młodych osób, które zostają rodzicami, państwo przewiduje wypłatę jednorazowej zapomogi pieniężnej na dziecko. Należy jednak dopilnować stosownych formalności aby ją otrzymać. W zależności od miejsca zamieszkania, niektórzy rodzice otrzymają podwójne becikowe od państwa i od gminy.

Jak zmotywować dziecko do nauki?

Niechęć do nauki u dziecka pojawia się na skutek nieświadomego zaszczepienia w nim przez rodziców obaw lub pod wpływem niepowodzeń, które skutecznie demotywują.

Zobacz też

Kurki w śmietanie – przepis

Kurki to bardzo niedoceniane grzyby. Na tle prawdziwków i podgrzybków wypadają blado, często wrzucane do jednego worka z maślakami – jako małe, drobne, nijakie. Niesłusznie. Kurki są bardzo smaczne, delikatne, łatwe w przygotowaniu. Wystarczy poświęcić 10 minut, a będą gotowe. Możemy zrobić na nich jajecznicę, można dodać je do makaronu, nadają się do sałatek i do mięs.

Paczki do Anglii – tania wysyłka kurierem

Anglia jest popularnym kierunkiem wysyłek paczek zagranicznych. Warto dowiedzieć się na ten temat nieco więcej oraz zapoznać się ze...

Jaka karma dla psiego alergika?

Mały alergik w domu to wyzwanie. Należy zadbać o odpowiednie jedzenie dopasowane do potrzeb, dobrać kosmetyki do pielęgnacji, a...

Może Cię zainteresuje: