Okoliczności Życzenia z okazji narodzin syna

Życzenia z okazji narodzin syna

-

Można zacząć od wersji dosyć oficjalnej, jak np.:

1) Szczęśliwym Rodzicom życzymy, aby dobro panujące w Waszym domu i wszechobecna miłość zawsze wskazywały Wam drogę rodzinnej codzienności. Niech Wasz syn wyrośnie na dobrego człowieka.

2) Składamy serdeczne gratulacje z okazji pojawienia się nowego członka rodziny. Niech Wasz syn wnosi światło w Waszą codzienność, a jego obecność niech przybliża Was do rodzinnego szczęścia.

3) Młodym Rodzicom życzymy samych radosnych dni, a Waszemu synkowi dobra i wszelkiej pomyślności.

4) Z okazji narodzin Waszego synka życzymy mu radosnego, zdrowego i beztroskiego dzieciństwa oraz wszelkiej pomyślności w dorosłości. Niech jego radosny gwar daje Wam – Młodzi Rodzice – szczęście każdego dnia.

5) Gratulacje! Niech mały rozwija się w zdrowiu i niech przynosi Wam dużo radości. A życie niech będzie dla niego łaskawe i szczęśliwe.

6) Z okazji narodzin Waszego synka, życzę Wam, aby każdy dzień w Waszej rodzinie był tak szczęśliwy jak dzisiejszy. Najserdeczniejsze gratulacje!

Jeśli rodzice dziecka są nam bliscy i łączą nas nieformalne relacje, możemy posłużyć się żartobliwymi gratulacjami w stylu:

1) Dużo uśmiechów, ogromu radości z pierwszych kroków, a także pozytywnych wzruszeń, kiedy po raz pierwszy usłyszycie: „mama”, „tata”. Niech uściski małych rączek będą dla Was najlepszym wyrazem czułości i miłości. Cieszymy się razem z Wami!

2) Gratulacje! Z okazji narodzin Waszego synka życzymy mu zdrowia i beztroskiego dzieciństwa, a Rodzicom cierpliwości w zbieraniu rozrzuconych klocków.

3) Dużo szczęścia dla małego urwiska oraz serdeczne gratulacje dla jego Rodziców.

Gratulacje specjalnie dla szczęśliwych mamuś:

1) Przyjście na świat małego mężczyzny z pewnością wprowadzi nie lada zamieszanie do Twojego uporządkowanego domu, ale to przecież największe szczęście być Mamą i przewijać swojego małego synka. Gratulacje!

2) Niech Twój synek będzie kolejnym najważniejszym mężczyzną w Twoim życiu, gratulacje!

Dobre życzenia dla tatusiów:

1) Niech Twój mały urwisek wyrośnie na zuch chłopaka, tak jak jego ojciec.

2) Gratulacje, a za parę lat będziesz mieć kompana do piłki nożnej.

Czego jeszcze życzylibyście rodzicom z okazji narodzin synka? Wypowiedzcie się w komentarzu.

Joanna Nieć

Joanna Nieć – kulturoznawca i menager kultury. Dziennikarskie kroki stawiała w kilku redakcjach. Zaczynała w miesięczniku studenckim, potem weszła z piórem do krakowskiej prasy. Współpracowała także z lokalną telewizją internetową. Opisywała, relacjonowała, komentowała. Zawsze stawia na rzetelność komunikatu i jednoczesne przekazanie go z polotem. Laszka sądecka od kilku lat związana z Krakowem.

Nasz specjalista pisze o sobie:

Dotychczasowa edukacyjna i zawodowa ścieżka pokazała mi, że pisanie sprawia mi największą frajdę. Pisałam o krakowskich wydarzeniach codziennych, mam na swoim koncie kilka felietonów i wywiadów. Najbardziej cieszyło mnie pisanie o kulturalnych imprezach w Krakowie.

Podpatrywanie studenckiego życia i uczestniczenie w nim pozwoliło mi wychwycić kilka smaczków z imprezowego życia studenta. Każdą obserwację pointowałam w głowie odpowiednimi wnioskami i rozwiązaniami, czego wyrazem są moje porady na Spec.pl. Okazało się, że imprezowanie ma swoje zagwozdki, na które trzeba znaleźć patent.

W swoich poradach staram się podpowiedzieć, jak w danej sytuacji należy się zachować – żeby zabłysnąć, lub się nie zachowywać – żeby nie zbłaźnić się. Podaję na tacy propozycje imprezowego menu oraz sposoby zorganizowania domówki czy parapetówki. Sprawy z pozoru proste. Z pozoru, bo zazwyczaj okazuje się, że rzeczy proste są najbardziej skomplikowane.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

WARTO PRZECZYTAĆ

Pytania behawioralne na rozmowie kwalifikacyjnej

Wybierając się na rozmowę kwalifikacyjną musimy przygotować się na każdą ewentualność, także na wspomniane w temacie pytania behawioralne. Czy powinniśmy się ich bać? Na pewno nie, wystarczy, że w domu przećwiczymy w jaki sposób będziemy na nie odpowiadać. Pytania behawioralne wyróżnia od pozostałych to, że odnoszą się do naszego zachowania (behaviour) w konkretnych sytuacjach.

Nagana pracownicza – informacje

Stanowisko kierownicze niesie ze sobą wiele przykrych obowiązków. Czasem jakiegoś pracownika trzeba zwolnić, innego upomnieć, nigdy nie jest to przyjemne dla żadnej ze stron. Nie jest to też proste. Prawo reguluje, jak udziela się nagan i co może z tym zrobić karany pracownik.

Zobacz też

Mahjong – jak grać? Zasady

Mahjong (również: madżong, mah jong, mahjongg) to stara, pochodząca z Chin gra, do której potrzebnych jest czterech graczy. Do przeprowadzenia rozgrywki używa się specjalnego kompletu stu czterdziestu czterech kamieni. Są one w pewien sposób podobne do gry w domino. Kamienie te posiadają określone kolory, tak jak w kartach. W podstawowej części kompletu wyróżnia się trzy kolory: bambusy, monety i znaki. Wyrażają one wartości od jednego do dziewięciu. Każdy kamień występuje w czterech egzemplarzach, więc na jeden kolor trzydzieści sześć kamieni. Karty dzielą się również na inne grupy: Wiatry (Wschodni, Zachodni, Północny, Południowy), Smoki, Kwiaty i Pory Roku.

Konsultant telefoniczny – łatwa i przyjemna praca?

Znalezienie pracy konsultanta telefonicznego nie jest trudne, nawet jeśli jesteś początkującym i nie masz doświadczenia. Możesz zaoferować elastyczne godziny...

Jak zabezpieczyć auto przed kradzieżą?

Każdego roku policja w Polsce odnotowuje około 10 000 kradzieży aut. Wraz z rozwojem technologii zabezpieczających takich przestępstw jest...

Może Cię zainteresuje: